tek cam ofis bölme

Ofisleriniz İçin Ofis Bölme

Ofisleriniz için şeffaf çalışma alanları oluşturmak için artık çok kolay eski üsül kullanılan kaba ısı yalıtmı olmayan pvc sistemleri veya kaba alüminyum doğramları bir kenara bırakın çağrı inşaat sizlere mükemmel bir ofis bölme sistemleri sunuyor. Sistem % 100 demontable ve ısı yalıtım ses yalıtım gibi özellikleri bulunuyor. Sistem % 100 alüminyum şeffaf camlarla montajı yapılan ofis bölme sistemidir. Simdi isterseniz sizlere ofis bölme nedir nasıl yapılır fiyatları nelerdir anlatmaya çalışalım öncelikle ofis bölme nedir bunu açıklayalım…

Ofis bölme nedir: Kum ve çimento ile yapılan zor ve yorucu olan beton duvarların yerine kullanılmaya başlanan kolay uygulamalı duvar sistemleridir. Mekânların çalışma şartlarına uygun hale getirilmesi için uygulanır çalışanlar için şık ofis ve iş alanlarının istediğiniz ölçülerde bölünerek farklı çalışma alanları oluşturmanıza imkân tanır. İç mekânlarda kullanılan ofis bölme sistemleri benzersiz dekoratif görünümünün yanı sıra iç mekânlara ferahlık katar. ayrıca mekânlarda oluşan hoş olmayan kokuları yok eder. uygulanan alanlarda oksijen kalitesini de artmasını sağlar tüm bunlara ek olarak, rutubet nem, bakteridi ve pislik oluşumlarını da önler.

Ofis bölme sağlıklıdır: Sizin sağlıklı ortamlarda yaşamanıza imkân tanır. nemi emer ve nem %40 altına düştüğünde havayı dengede tutar. tüm bunlara ek olarak iç mekânlarda zehirli gaz oluştuğunda yapısındaki alüminyum kaplaması, zehri emerek havayı temizler. bu özelliği sayesinde birçok firma ofis bölme sistemlerini tercih etmekte isteğe göre tavan dekoru olarakta kullanabileceğiniz bu ürünler leke ve pas tutmaz. Firmamız ofis bölme ürünlerinin üretiminde kimyasal madde kullanmaz ve  ıso 9001 ve ce sertifikası ile birlikte satışa sunulmaktadır. Sizde büyük küçük iş alanlarında ofislerde okullarda ofis bölmeyi tercih edebilirsiniz. Çağrı inşaat tasarım teknolojinin geliştirdiği ofis bölme duvar sistemini uzman ekip ve kadrosuyla garantili bir şekilde kurabilmektedir. Ofisiniz için ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı ofis bölme duvar sistemi uygulamaları ile siz de görebileceksiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir