S-Line Ofisler Cam Bölme Sistemleri

ofis bölme panel

Ofis Bölme Panel

Ofis bölme panel: Klasik modern ofisler kurmak için en ideal bölme sistemi panel bölme sistemleridir, bu sistemlerden alüminyumdan imal edilmektedir içinde ahşap,cam ve ısı yalıtım için kaya yünü kullanılmaktır. Bir ofis bölme sistemi yapmadan önce sizlerin öncelikle ofisinize hangi panel ofis bölme sistemini yaptıracağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Genellikle ofis bölme sistemleri demonte sökülüp kurulabilen sistemler olmadır. Sistem detayları nasıl bir ofis bölme yapılacağı ve düşeyde yatayda nasıl bir çizgi kullanacağınız önceden belirlenmelidir.

Çağrı inşaat olarak demonte ofis bölme sistemleri kurulumunu yaparken öncelikle sizlere geliyor ve ön çalışmaları tamamlıyoruz. Dilediğiniz ofis bölme sistemine karar veriyor ve bizler üretime geçiyoruz. Şirket olarak yaptığımız tüm çalışmalar büyük hassasiyet ve önem içeren bir süredir, cam temininden ofis bölme montajına kadar geçen sürede size her an bilgi sunuyor ofisinizde yapılan değişikler hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz.

Ofis Bölme İndirim ve Kampanyaları

Ofisinize kurulacak en ideal ofis bölme sistemlerini beraberce seçiyoruz ve karar veriyoruz, web sitemizde bazı ofis bölme sistemlerinin resmi bulunmaz. Bu resimler için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Ofis bölme sistemlerinde dilerseniz şeffaf dilerseniz kumlama cam ile bölme sistemlerini kurabilirsiniz. Sizin isteğiniz ve seçiminiz bizim için önemlidir. Bazı müşterilerimiz alüminyum renkleri hakkında bilgi istemektedir, Demonte ofis bölme sistemlerinde kullandığımız alüminyun rengi mat eloksal gri renktedir istenirse ahşap veya farklı desen ve modellerde alüminyum boyatılır. Aynı şekilde ahşap renk ve desenleri’de sizlerin istemiş olduğu renkte düzenlenir. Dilerseniz’de ofis bölme sistemlerinizi şeffaf cam olarak yaptırabilir sizler daha sonra ofis bölme camı üzerine film deseni yaparsınız.  Yılın bu son günlerinde sizlere özel kampanyalı ofis bölme sistemlerinden faydalanmak için bizleri ücretsiz olarak arayabilirsiniz, aralık ayına özel kampanyalı indirimli ofis bölme sistemleri için sadece bizleri arayıp adresinizi bildirmeniz yeterlidir.

Ofis Bölme Fiyatları

Ofis bölme fiyatları ofislerde kullanacağımız malzeme ve demonte sisteme göre  yapılacak işçiliğin miktarı ile doğru orantılıdır, bizlere ofisinizin en ve yükseklik bilgilerini vererek, firmanız veya işyeriniz için ofis bölme fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hızlı bir şekilde ofis bölme sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizlere mail yada telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir