Mobil Ofis Bölme

Mobil Ofis Bölme

Mobil Ofis Bölme

Mobil Ofis Bölme: sabit ofis bölme aksine bu sistem mobil ofis bölme sistemidir gerektiğinde taşınabilir bu sistem zemine veya tavana sabit değildir. Mobil ofis bölme sistemlerinde alttan ve üstten vidalama sistemi yapılmadan sabit ayaklarla desteklenerek kurulur. Bu ofis bölme sistemi gerektiği zaman mobil olarak modül mödül sökülerek başka bir ofise taşınır. Kurulum ve başka bir yere taşınması kuvvet gerektirmeyen basit bir işlemdir. Mobil ofis bölme sistemleri dekoratif özellikler sayesinde mobil ofis düzenlemesinde temel bir bölme duvar ürünüdür ağırlığı ve imar izni olmadan kurulan bu sistem 80 mm alüminyum ofis bölme sistemleri ile güçlendirilmiştir. Mobil ofis bölme modellerinde en çok tercih edilen ürünler mobil kısa ofis bölme sistemidir bu sistem üç veya 5 kişilik odaları ayırmak için kullanılır. Personel veya yeni eleman alımlarında mobil ofis bölme sistemi büyültülür veya küçültülebilir bu sistem avantajlı bir sistemdir. Sizleri yormadan hareket edebilen tek mobil ofis bölme sistemidir. Mobil ofis bölme sistemi kaliteli belgeli ve Türk standartlarına uygun olarak dizayn edilmektedir. Mobil ofis bölme bireylerin daha rahat çalışmasını sağladığı kadar çevreye ve sağlığa hiç bir zararı yoktur. Mobil ofis bölme kullanan ofislerde ayrı bir şeffaf düzen oluşur, çalışan personel birbirinden bağımsız odalarda çalışarak daha fazla verimli olurlar.

Mobil Ofis Bölme Özellikleri Nelerdir ?

Mobil ofis bölme duvar sistemi ofis güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Bu sistemin tasarım felsefesi, hızlı ve kolay bir şekilde ofislerde ofis bölme sistemi yaratmasıdır.
Mobil ofis bölme kolay taşınabilir alüminyum sistemden oluşturulmuştur taşınması ve montajı basit bir işlemdir. Montaj sonrasında servis gibi ek ücret vermenize gerek yoktur kendiniz başka bir ofise taşıyabilir yada sökebilirsiniz.

  • Mobil ofis bölme sistemleri üzerine jaluzi perde cam filmi montajı yapılarak görünümü daha güzelleştirilebilir.
  • Ofis bölme yönetim binaları çalışan personel ve sekreter odası olarak kullanabilir. Montajı ve demontajı kolaydır.

Tüm mobil ofis bölme sistemi alüminyum sistemi üzerine kuruludur. Ağır bir malzeme kullanmadan ince profiller kullanılır. İster tavana kadar ister insan boyunda montajı yapılır. Ofis içinde fonksiyonel çözümler sunar.
Sabit bölme duvar odanın zemin ve tavana bağlı bölme duvar sistemlerine denir. Mobil ofis bölme ise alüminyum veya çelik profiller kullanılarak alüminyum çerçeveli hareket edebilen ofis bölme sistemidir. Mobil ofis bölme, ofis dekorasyon için ideal bir çözümdür bilgisayar prizleri gibi kablolama sistemleri görüntü kirliliği yaratabilir mobil ofis bölme sistemleri bu görüntü kirliliğini kaybeder.
Çağrı İnşaat Türkiye Pazarında mobil ofis bölme sistemleri alanında geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir