mall of istanbul ofis bölme duvar sistemleri

Mall Of İstanbul Ofis Bölmeleri

Mall Of İstanbul Ofis Bölmeleri:
Çağrı inşaat bölme duvar alanında Türkiye’nin en çok katlı binalarından biri olan ikitelli mall of İstanbul ofislerinde bölme duvar yapmaya başladı. Torunlar GYO tarafından yapılan mall ofis istanbul ofisleri satışa başladı çağrı inşaat ise bu alanda ofis bölme sistemleri yapmaya başladı şu anda 7 ve 13 katlarda bulunan çağdaş bölme bürolarında yenilikçi 2014 model ofis bölme sistemlerini projesini teslim etmeye başladı.

Mall of ofis istanbul içinde ofis bölme veya büro bölme ihtiyaçlarınız için ikitelli istoç ta bulunan ofisimizi ziyaret ederek bölme duvar hakkında bilgiler alabilirsiniz veya www.cagriinsaat.com.tr web sitemizi inceleyerek bölme duvarlar hakkında geniş bilgiler bulabilirsiniz. Çağımızın teknolojik ürünlerini sizlere sunan çağrı inşaat bölme duvar sistemleri yenilikçi genç bir kadroya sahiptir sizlere zaman kaybettirmeden hızlı bir şekilde planlama yaparak yaşamak istediğiniz ofisleri hızlı bir şekilde tasarlar.

Şirketimizin kendi patentli ürünleri olan yarım ve yatay bölme duvar sistemleri ile ofisinize ayrı bir hava katar ince ve zerafetle montajı yapılan ürünlerimiz sizlere daha yaşanabilir ofisler yaratmaktadır. ister camlı ister ahşap ürünleri tercih etmek sizin elinizde üstelik bölme duvar fiyatları ürün kalitesine göre değişmektedir. Birinci sınıf bölme duvar imalatı yapan firmamız çağımızın en teknolojik makineleri ile sultangazi ve esenlerde bulunan bölme duvar imalat atölyesi ile günün 24 saati sizler için hizmet vermektedir.ofis bölme konusunda gerek teknik destek ücretsiz keşif veya çizim konularında bizden yardım alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir