Lamine Camlı Ofis Bölme Sistemleri

Lamine Camlı Ofis Bölme Sistemleri:

Lamine cam ofis bölme sistemler bu sistemler kırılmaz cam olarak bilinir aslında kırılır ( kırılmayan cam yoktur ) fakat dağılmayan camdır. Plaka haline yada istenilen ölçüde ısı ile kesilir. İki plaka camın iki tarafı yapışkanlı bir film ile oluşur. Böylece lamine cam oluşmuş olur, lamine camlı ofis bölme sistemleri genellikle okullarda kullanır çünkü kırılıp insanlara zarar vermeyen bir yapıdadır.

Lamine Camlı Ofis Bölme Sistemleri Modelleri.

4+4 Lamine camlı ofis bölme sistemleri

5+5 Lamine camlı ofis bölme sistemleri

6+6 Lamine camlı ofis bölme sistemleri

3+3 Lamine camlı ofis bölme sistemeleri

Lamine cam sistemlerinde 3+3 kalınlığından başlayan ofis bölme sistemleri 6+6 lamine camlara kadar ulaşır, bu sistemlerde projeyi uygulayan mimar veya yapı mimarları belirler bazı yapılarda 3+3 lamine camlı ofis bölme sistemleri kullanılırken bazı ofislerde rüzgar ve tehlikeli ofis işleri olduğundan 6+6 lamine camlarda tercih edilebilir. Lamine camlı ofis bölme duvar sistemleri sizlerin isteğine sunulmuştur. Dilerseniz kalın lamine cam ile isterseniz daha ince lamine camlar ile ofis bölme yaptırabilirsiniz.

Temperli cam ofis bölme sistemleri, bu sistemlerde ise camlar hem lamine olup hemde laminedir. Lamine camlı ofis bölme sistemlerinde cama hava gazı doldurularak cam kırıldığı anda hava basıncı ile dağılması önlenir. Örnek olarak 5+5 lamine camlı ofis bölme sisteminde dilerseniz camlar lamine olabilir ayrıca lamine camların kenarları rodaj yapılarak daha kullanışlı bir hale getirilebilir.

Ürünlerimiz:

  • 4+4 Lamine Camlı Ofis Bölme Temperli Kenarları Rodajlı
  • 4+4 Lamine camlı ofis bölme Temperli
  • 5+5 Temperli cam ofis bölme rodajlı
  • 3+4 Çift taraflı kırılmaz cam ofis bölme
  • 5+5 Lamine camlı ofis bölme temperli ve rodajlı
  • 6+6 Lamine camlı ofis bölme sistemleri kırılmaz cam
  • 3+3 Lamine camlı ofis bölme kırılmaz cam bölme duvar sistemleri

Sizlere lamine camlı ofis bölme ve temperli cam ofis bölme sistemlerini anlatmaya çalıştık ne temperli cam nede lamine camlı ofis bölme sistemleri kırılmaz diye bişey yoktur hem lamine camlar hemde temperli camlar kırılır, lamine camlar ve temperli camlar kırılmaz ön yargısı vardır cam kırılır fakat lamine ve temperli ofis bölme sistemleri kırılırken dağılmaz ve insanlara zarar vermez.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir