tam cam ofis bölme

Duvar Bölmeleri

Duvar Bölmeleri:

Ofisler için temel ihtiyaçları ve belirli bölgelerin fonksiyonel yüküne göre çalışma alanınızı düzenlemek için kullanışlı ve ekonomik bir yoldur. Duvar bölmeler pahalı onarım olmadan istenen iç ofis bölme duvar oluşturmak için ideal yardımcı bir üründür paslanma sararma yapmaz yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer ofiste ayrı bir çalışma alanı yaratmak istiyorsanız duvar bölme sistemlerini kullanarak bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz duvar bölme sistemleri ofisinizin diğer elamanları ile bir uyum içindedir. Duvar bölme sistemleri mobil ve sabit bölme duvar olarak iki bölüme ayrılmaktadır, örneğin sabit bölme duvar sistemi hareket etmez aynı yerde kullanılır fakat sizin isteğinize göre yeniden yer değiştirilebilir veya yeni bir ofise taşınabilir.

Duvar Bölme Nedir ?

Mobil bölme duvarları ise her zaman hareket edebilen sistemlerdir siz istediğiniz anda ileri veya geri alabilir mevcut ofisinizi küçültüp büyültebilirsiniz. Özellikle toplantı odalarında sabit bölme duvar sistemleri kullanmak sizler için en ekonomik yoldan bir tanesidir, çünkü daha önceden hesaplanmış toplantı odalarında ofisi büyütmek veya küçültme olanağınız yoktur. Mobil ofis bölme sistemleri hızlı bir şekilde monte edilebilir ve istenirse, böylece kısa sürede söküp tekrar montaj yapabilme gibi özellikleri mevcuttur. Mobil bölme duvarlar cam deseni olarak opak veya düz cam montajı yapılabilir. Modern bir ofiste çalışmak elbette her insanın idealidir, modern ofislerde çalışmak için cam bölmeler sizler için tasarlandı klasik duvarlardan öte cam şıklığı ile sizleri daha ferah ortamlarda çalışma imkanı sunar.
Bazı firmalar duvar bölme fiyatlarını çok bularak diğer alçıpan bölme duvar veya tuğla duvar bölmelerini tercih etmektedir. Bu bölme duvarlar zamanla çürümeye yada yıkılmaya başlamaktadır buda ofisiniz için yeni bir maliyet getirmektedir.

Duvar Bölme Fiyatları ve Özellikleri?

Demontable duvar bölmeleri kesinlikle yıkılmaz alüminyum ham maddesinden imal edildiğinden koku nem ve ter yapmaz yıllarca garantilidir. Bölme duvarlar ofisinizi daha ferah ve aydınlık bir havaya kavuşturacaktır sizlerin istediği ışık ve hava problemlerini ortadan kaldırarak mükemmel bir ofiste yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Duvar bölme montajı kolaydır, gerektiğinde taşınabilir sizin istediğiniz duvar bölme ürünleri ofisinize özel olarak dizayn edilir. İster ahşap isterseniz cam desenleri ile dizayn edebilirsiniz. Çağrı inşaat‘ın üretimini yaptığı bölme duvar sistemleri beş yıl boyunca firma garantisi altındadır, ürünlerimizin tamamı doğaya ve çevreye saygılıdır, bakteri üretmez ve paslanmaz. Duvar bölme sistemlerini için daha fazla bilgiyi çağrı inşaat’ın deneyimli personelinden alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir