ofis içi bölme duvar

Cam Oda Bölme Sistemleri

Cam Oda Bölme Sistemleri: Tam cam bölme duvar ve yarı cam yarı dolgu cam ofis bölme modelleri ile cam oda bölmeler yaşam alanları için gerekli bölünme sağlayarak evinizde ya da iş yerlerinizde kendinize ait yeni odalar oluşturulmasına olanak sağlıyor. Üstelik mevcut olan alanları daha ergonomik hale getiriyor.

Alüminyum yada çelik profillerden oluşan rekonstrüksiyon yapısı, 8 mm olan temperli cam kullanılarak yapılan cam oda bölmeler beton duvar tarzı klasik bölme sistemlerine göre çok daha hafif bir çözümler sunarak binaya ekstra bir yük bindirmez. Bu özellikleri sayesinde de binaların yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır. Cam oda bölmeler ofis ve dükkan önlerinde kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra evlerde kullanılarak şık ve kaliteli görünüm sağlıyor. Bölme duvar (Çağrı inşaat Bölme Duvar Kurumsal Web Sitesi ) bir çok bölme sistemlerine göre daha kaliteli bir üründür.

Çeşitlerine göre ise, Tüm cam oda bölmelerinde tavandan tabana kadar kullanılan camlar yatay ya da dikey şekilde dizayn edilebilir. Camın yatay kullanıldığı cam oda bölmeler ise yatay, dikey kullanıldığı cam oda bölmeler dikey cam oda bölmeler olarak çeşitlere ayrılır. Müşteriler arzu ettiği olumlu etkiyi sağlayan cam oda bölmeler demonte özelliğiyle büyük küçük tüm işletmeler için aktif ticari yaşam, çalışma alanları oluşturulmasında kolaylık sağlar. Tüm bunlara ek olarak yine ofis ve mekanların ihtiyaç duyduğu , düzenli ve konforlu çalışma alanları oluşturulması özellikleriyle öne çıkmaktadır. Faydaları saymakla bitmeyen bu sistemler ses ve ısı yalıtım özelliğinde n tutunda yangın kontrolü, , bina tesisatın geçişişine kadar pek çok yönden avantajlı olmakla beraber yaşam alanlarınızı bölünerek kendinize ait yeni bölümler oluşturabiliyor.
Cam oda bölmeler, cam ve Modül kullanımıyla isteğe göre kısmen veya tamamen saydamlaştırılmış bir biçimde tasarlanmış cam oda bölmeler aynı zamanda görsel açıdan estetik görünümleri ve fonksiyonel oluşlarıyla da oldukça çok ilgi görüyor. Hafif yapıları sayesinde kolaylıkla yerlerinin değiştirilebiliyor. Ayrıca akustik olma özelliği sayesin de büyük küçük tüm çalışma ortamlarını çevredeki gürültülere karşı izole etme ve olası yangın tehlikelerine karşı yalıtım sağlamaktadır. Dayanıklı alüminyum gövde Profilleri, sayesinde esneme ve deformasyonu ortadan kaldırdığından boya badana gibi ekstra bir bakıma gerek bıraktırmadan uzun yıllar kullanılmaktadır.Daha fazla bölme duvar bilgisi için  www.cagriinsaat.com.tr inceleyiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir