Akustik Ofis Bölme

Akustik Bölme:Günümüzün büyük bir bölümünü ofislerde geçiyoruz sıkıntı ve stres tamda yanı başımızda ses telefon karmaşası gürültü bu gibi sorunları çözmek için en ideal ürün akustik duvar bölme sistemidir bu sistemde daha sessiz ofisler sizleri bekliyor. Bu sistemde akustik airfile kumaş kullanılır. Bu kumaş sesi emerek sizlere daha sessiz sakin odalarda çalışmanıza olanak sağlar. Airfile akustik bölme sistem kumaşı italyadan özel olarak getirilmekte ve 1mm 2 mm sistem kalınlığı vardır.

Akustik ara bölme sistmemi alüminyum profilden oluşur çift taraflı olarak 8mm suntalam mdf lam yada ahşap kullanılarak montajı yapılır bu sistemde akustik en üst seviyedir ahşaplar çift taraflı olarak akustik kumaş kaplanır daha sonra alüminyum kargas kurulur ardından iç mekanizması kurulur klipsler ve plastik fitiller takılır ardından akustik sünger ile kaplanmış ahşaplar sisteme giydirilir.

Bu sistemden farklı olarak camlarda’da akustik ofis yaptırabilirsiniz. Çift camlı akustik bölme yatayda ve düşeyde profil olmadan camların birleştirilmesinin ardından ikinci camların takılması ile tamamlanır. Bu sistemde sadece alt ve üst yataylarda ve dikeylerde alüminyum vardır, aralarda kalın bantlar ile izole edilir. Ses yalıtımı sağlamak için 4+4 5+5 camlar kullanılır camların lamine yada temperli olmasına dikkat edilir.

Akustik bölme sistemleri ofislerinizi şık ve özelleştirmek için kullanılır, ofislerde en ideal bölme sistemidir sizlerin zevkine göre ahşap yada cam olarak yapılır, ofis içindeki gürültüyü sıfıra indirir ve sizlere özel alan yaratır size özel tasarım bir oda oluşturur. akustik bölme sistemleri fiyatları ahşap ve cam bölme olarak ayrı ayrı fiyatlandırılır detaylı bilgi için www.cagriinsaat.com.tr alabilir, dilerseniz bizleri günün 24 saati arayarak bilgi alabilirsiniz.
akustik bölme teknik detay

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir