Sadece Bir Çağrı Size Yeter

Çağrı inşaat olarak, sektörde varlığımızı uzun yıllardır korumaktayız. Montajını ve kurulumunu yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı kendi üretimimizden oluşmaktadır. Ürünlerimiz; Ofis Bölme sistemlerinden oluşmaktadır. Bunlar cam bölme, bölme duvar, alüminyum ara bölmeyi kapsamaktadır. Ürünlerimizde ücretsiz montaj uygulanmakta ve 5 yıl garanti süresi kapsamında da ürünlerimiz koruma altına alınmaktadır. Bu sayede sizlere daha güvenilir ofis ortamları yaratmış oluyoruz. Çağrı İnşaat 1993 ten bu güne cam bölme,ofis bölme sistemleri ve bölme duvar sistemleri tasarlayıp ofisler için esnek çalışma alanları oluşturur, uygun fiyatlı 1.sınıf alüminyum bölme sistemleri kullanır.

Ofis Bölme Sistemlerimiz

Ofis bölme ürünler, birinci sınıf camdan imal edilmektedir. Kullandığımız cam ürünlerin beş yıl kullanım garantisi bulunmaktadır. Ayrıca cam ürünlerin kullanım dahilinde olduğu yerlerde silikona asla yer vermeyerek daha estetik değeri yüksek görseller yaratmaktayız. Hem sağlıklı hem de şık tasarımlar ile sizlere cam bölme ürünleri ile ofisinize hem ferahlık hem de şeffaflık ilkelerini getirmekteyiz. Alüminyum Ofis Bölme Sistemlerimiz 1.sınıf malzemlerden ıso 9001 belgesine sahip E1 ve Fr kalite belgeleli Avrupa ve dünyada kabul görmüş sistemlerden imal edilmiştir. Ofis bölme fiyatları ve cam bölme fiyatları konusunda Çağrı İnşaat en uygun fiyatları sizlere sunar.

En Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyat garantisi vererek üretmiş olduğumuz ürünleri ofislerinizin şık tasarımlarına uygun olarak da kurulum ve montaj yaparak sizlere şık ve konforlu çalışma alanları yaratmaktayız. Uygun fiyatların yanı sıra ürünlerimizde kampanya dahilinde indirim ve ödeme planları da yapılmaktadır. Bu sayede yenilikçi ve girişimcilik ruhu yüksek ofisler yaratarak herkesin de bu tarz çalışma alanlarından yararlanması için uğraş vermekteyiz. Cam Bölme Üretimi Çağrı İnşaat 7/24 Hiç Durmadan Sizler İçin Demontable Cam Ofis Bölme Sistemleri Üretir. Ofisler için ideal sessiz duvar bölme sistemleri ve S-Line ofis bölücü paneller tüm ürünler temperli camlardan imal edilmiştir.

ÇAĞRI İNŞAAT

ÇAĞRI İNŞAAT

Çalışma alanlarımızda olukça fazla zaman geçirmekteyiz. Bu sayede evden çok ofiste olduğumuz da yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Böyle bir gerçek ile çalışma alanlarımızın daha şık ve çalışmaya uygun şartlarda düzenlenmesine çoğu zaman ihtiyaç duyuluyor. Çağrı İnşaat olarak da tam bu noktada devreye giriyoruz. İnşaat alanındaki projeleri ve başarıları ile ofislerde de yaşamsal, hayati riskleri barındıran durumları absorbe etmek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunun yanı sıra ofislerde bölme duvarlar yaparak çalışma hayatında bina yapılarından kaynaklı olan birtakım problemleri ortadan kaldırıyoruz ve daha fazla kişiye çalışma imkanı yaratıyoruz. Ofislerinizin yeniden düzenlenmesi için ya da sıfırdan bina olarak ofis düzenlemesi yapılması için firmamızın üretmiş olduğu ve montajı, kurulumunu kendimize ait olan ofis bölme sistemlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Her zaman başarılı işlere imza atan çalışmalarımızı projelerimiz bölümünden de detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Sizlere uygun nitelikte ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak durumda olan ofis cam bölme sistemlerimiz sayesinde her zaman daha başarılı ve güvenilir çalışmalar yaşamanız mümkündür. Çalışmalarımızda başarılı olmanız adına sistem düzenlemelerini gerçekleştirmekteyiz.

Bölme Duvar ürünler; ofislerinizin odalarına yapılacak bölme duvarlardan oluşmaktadır. Bu sayede büyük olan ya da istenmeyen mimari yapıda olan odalar bölme duvar ayrıcalığı ile daha kullanışlı hale getirmektedir. Hem bölme duvarlarda hem de bölme duvar sistemlerinde sizin ihtiyaçlarınıza görelik ilkesini önemsemekte ve estetik değeri olduğu kadar rahat çalışma ortamları da kurgulamaktayız. Her zaman başarılı projelerimizde bölme duvar ürünlerin payı oldukça fazladır. bölme duvar ürünlerimiz firmamızın üretimi olup, uygun ölçülerde tedarik edildikten sonra ofis montajlarını ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Çağrı İnşaat olarak yapmış olduğumuz düzenlemelerde bölme duvar sistemlerinde hayatınıza ve çalışma yerlerinize düzen getirmek için pratik montaj ve kurgu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bunu yaparken de bölme sistemlerimizin her türünde renk sınırlamamız bulunmamaktadır. Sizlere uygun şekilde düzenlenen ofis bölme sistemlerini gene sizlerin istediği renkte kurulum yapmaktayız. Ofislerinizde görüntü karmaşası yaratan her ürünü düzenli hale getirmek, kablo çıkıntıları, priz ve elektrik düğmeleri gibi istenmeyen durumlar yaratan ürünlerden sizleri kısa bir çalışma ile kurtarmaktayız.

Cam Bölme Ürünler, birinci sınıf camdan imal edilmektedir. Kullandığımız cam ürünlerin beş yıl kullanım garantisi bulunmaktadır. Ayrıca cam ürünlerin kullanım dahilinde olduğu yerlerde silikona asla yer vermeyerek daha estetik değeri yüksek görseller yaratmaktayız. Hem sağlıklı hem de şık tasarımlar ile sizlere cam bölme ürünleri ile ofisinize hem ferahlık hem de şeffaflık ilkelerini getirmekteyiz.

Alüminyum Ara Bölme ürünler; ofislerinde şıklık ve zarafeti seçenlerin tercihidir. Oldukça dayanıklı ve sağlam yapıdadır. En önemli özelliği ise, birinci sınıf alüminyumdan üretilmiş olmasıdır. Piyasada yer alan alüminyum görünümlü yan sanayi ürünleri bizim sistemimizde yer almamaktadır. Her ürünümüzün kalite garantisi olduğu gibi alüminyum ara bölme ürünlerimizin de garantisi bulunmaktadır.

Bugüne kadar başarmış olduğumuz işlerimiz bizim referanslarımızı oluşturmaktadır. Şimdiye kadar en önemli firmalarla çalışmış olmamızın birincil kuralı işimizi kurallarına uygun ve layıkıyla yerine getirmemizdir. Güvenilir, konforlu ve başarılı işlere imza atmanın vermiş olduğu çaba sayesinde çok önemli projelerde yer aldık. Hala da bu büyük projelerde Çağrı İnşaat olarak varlığımızı korumaktayız. Bu sayede hem İstanbul’ da hem de Avrupa’ daki varlığımızı sürdürmekte ve kaliteden ödün vermeyerek yerimizi korumaktayız.

Ürünlerimiz çevre dostu olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin üretiminde doğaya ya da hiçbir canlıya zarar verilmemektedir bu sayede oldukça temiz çalışmalar yapmaktayız. Doğaya zarar vermeyen ürün bilinçli üründür. Bu ürünlerimiz de bilinçli olduğu kadar teknolojinin imkanlarından faydalanarak tasarlanan ürünler olma özelliği göstermektedir. Teknolojik, yenilikçi ve çağdaş ürün sistemlerimiz sayesinde sizlerin çalışma alanlarında fark yaratmaya devam etmekteyiz. İster ofiste kullanacağınız isterseniz de plaza, konutlar, AVM vb. binalarda kullanacağınız Çağrı İnşaat ürünleri sayesinde artık hayattan zevk almaya başlayacaksınız. Her gün estetik değeri yüksek bir ortamda çalışmak, şık ve zarif bir yerde bulunmak insanların da moral ve motivasyonunu yükseltmektedir. Biz ofis bölme duvar sistemleri ile sınırlı bir iş yapmamaktayız. Bu sayede insanların ruhlarına da hitap etmekteyiz. Her zaman temiz işçilik ile çalışan firmamızın ürünlerinin montajı ve kurulumu da oldukça pratik ve temizdir. Bu sayede çalışma alanlarınızı kısa sürede istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlamaktayız. Siz değerli müşterilerimize hayallerinin de ötesinde bir çalışma ortamı yaratarak ferah yaşamlar sunmayı oldukça önemsiyor ve birincil önceliğimiz olarak belirliyoruz. Sürekli olarak kendimizi yenileyerek çalışmalarınıza farklı bakış açısı sunuyoruz.

Çağrı İnşaat güvencesi altında çalışmalarımızdan yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve ofisleriniz için randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için irtibat telefonlarımızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Sizlere Çağrı İnşaat tarafından yapılan konforlu ve şık tasarımları bulunan ofislerinizde iyi çalışmalar dileriz.

Çağrı İnşaat’ın hedefleri

Çağrı İnşaat Mimarlık Günümüzde onlarca mimarlık firması farklı alanlarda dekorasyon ve tadilat işleri yapmaktadır. İyi bir mimar kullandığı tüm ürünlere yıllarcı garanti verir. Bizler ofis tadilat ve dekorasyonunda 25 yılı aşkın deneyimle, her müşterinin ve her projenin farklı olduğunu anlıyoruz; Her biri benzersiz bir ofis olması ve müşteriye özel ofisler tasarlıyoruz. Her projemizde müşterimizi dinleriz, zorlukları aşmak için proaktif ve esnek bir yaklaşım benimseriz. Aradığınız en yenilikçi çözümleri bulmanız için buradayız.

Çağrı inşaat mimarlık cam bölme sistemleri ve ofis bölme sistemleri konusunda uzman ve profosyonel bir takım çalışması vardır. Üretimden montaja kadar tüm üretim ve montaj aşaması sizlere birlikte gerçekleştirilir, her adımda sizlere bilgi sunulur. Proje ne boyutta olursa olsun bizden en iyi sonuçları alırsınız. Çağrı ofis mimarlık ofis bölme sektöründe en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan beceri ve hizmete sahiptir.

  • YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ OFİS BÖLME TAMAMLANDI

Satış Sonrası Hizmetler

Yapmış olduğumuz sistemlerde daha sonra ekleme yada çıkarma yapmak isteyebilirsiniz, çözüm noktası biziz. Örnek olarak fazla güneşe maruz kaldınız bizi arayarak çift camlı jaluzili sistem temin edebilirsiniz. Bitmedi deforme olmuş ürünler taşıma işleriniz her konuda sizi yalnız bırakmıyoruz. Çağrı inşaat mimarlık olarak tüm ofis işlerinizde yanınızdayız.

Sizlerin yeni çalışma alanlarında taşıdıktan sonra küçük çaplı teknik destek ihtiyaçlarınız olabilir, kurulumunu yaptığımız ahşap veya cam bölmeler ofis taşıma yaparken çizilebilir veya deforme olmuş olabilir çözüm biziz. Bizi arayabilir ve deforme olmuş ürünler için montaj ekibinden yardım alabilirsiniz aynı gün ofisinizdeyiz. Mevcut ofisinizde işleriniz büyüdü yeni personel aldınız ofis bölmeleri küçülterek personele yeni odalar yaratmak istiyorsanız yine bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri : Benzersiz ofis cam bölme üretimi yaparak ülkemizde en iyi tasarımlara sahip yapı firmasıdır. Üretmiş olduğu demontable ofis bölme ve tek cam, cam cama ofis panel bölme sistemleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen cam bölme firmasıdır, kullandığı alüminyum ahşap ve cam ürünleri %100 geri dönüşümlü olup bütün kalite belgelerine sahip olup çevreye doğaya ve yeşile zarar vermeyen ürünler kullanır. Çağrı İnşaat ofis bölme İstanbul ofisinde tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Gerek cam bölme sistemleri gerekse bölme duvar sistemlerinde sizlere en iyi hizmetleri sunar kaliteden ödün vermeden teknolojiyi takip ederek yenilikçi ruhuyla sizler için en iyi ürünleri tasarlar.

1993-2016 Tam 23 yıldır sadece duvar bölme sistemleri,cam bölme sistemleri,bölme duvar sistemleri alanında profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde yüzlerce referansa sahip tek panel ofis bölme firmasıdır. Bizler ofis bölme sistemleri üretirken tüm dünyadan ilham alıp yeni tasarımlara sahip ofis içinde şeffaf minimal görüntüler sağlayabilecek insana ve doğaya saygılı yaşanabilir ofisler yaratıyoruz.Yapmış olduğumuz ürünlerde fiyat politikamız en iyi ürünü en uyguna satma politikasıdır.

Çağrı İnşaat panel bölme sistemleri alanında Türkiye’nin tek üretici firmasıdır. İstanbul ofisinde yapılan çalışmalar sonucunda çıkarılan ofis bölme kalıpları Çağrı İnşaat üzerine patentlidir.Ürünlerimizde hiç bir şekilde yan sanayi ürünleri kullanılmaz yüzde yüz geri dönüşümlü ürünlerdir. Çağrı İnşaat’tan almış olduğunuz tüm cam bölme sistemleri 2 yıl firmamızın garantisi altındadır. Dilerseniz yaptırmış olduğunuz jaluzili ofis bölme yada cam ara bölme sistemleri farklı bir yere taşıyarak maliyetti düşürebilirsiniz. Çağrı inşaat bölme sistemlerinde ofisinize özel ölçülerde bölme duvar sistemlerini en kısa zamanda sizlere teslim eder. Duvar bölme sistemleri montajı konusunda en hızlı en güvenilir en iyi fiyat politikasına sahip firmayız. Yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak.

Bizden Haberler