TURKCELL MAĞAZALARI VE GENEL MERKEZİ OFİS BÖLMESİ TAMAMLANDI
Turkcell mağazalarında ve genel merkezlerinde kullanılmak üzere hazırlanan tüm ofis bölmesi hizmetleri tamamlandı. Kısa süre de gerçekleştirilen kurulum ve monte işlemleri ile birlikte mekanların daha modern bir görünüme kavuşmasına destek verildi. Türkiye’de yer alan önemli operatör firmalarından bir tanesi olan Turcell’in şirketimize güvenmesi ile birlikte memnun kalması adına tüm ürünlerde dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bu sayede hafif ancak uzun süre kullanılabilen bölme sistemleri ortaya çıkarılmış durumdadır.

Daha Kullanışlı Alanlar
Turkcell’e oluşturulan ofis bölmesi hizmetleri ile birlikte daha kullanışlı alanlar yaratılmıştır. Büyük ve geniş olan iletişim merkezleri ile genel merkez binalarında alanlar, bu sayede daha modern ve aynı zamanda avantajlı bir hale gelmiştir. Ofis bölmesi içerisine ses yalıtımı özellikleri de eklenerek aynı ortam içerisinde farklı mekanların oluşturulması ve sesin dışarıya verilmemesi amaçlanmıştır. Bölme platformlarının mekanlara yerleştirilmeden önce, hizmetlerin gerçekleştirileceği tüm ortamlara ücretsiz olarak keşif hizmeti götürülmüştür. Böylelikle ortamın boyutlarına en uygun, kullanışlı bölmeler hazırlanmıştır.

Çalışanlar Adına Faydalı
Oluşturulan ofis bölmesi ürünleri daha sonrasında, güvenli bir şekilde mekanlara taşınarak, ortama zarar vermeden kurulumları gerçekleştirilmiştir. Bu sayede hem ürünler hem de mekan zarar görmemiştir. Çalışanlar adına da son derece faydalı olan ofis bölmesi hizmetleri ile birlikte pek çok Turkcell noktasında kullanışlı alanlar ortaya çıkarılmış durumdadır. Çağrı inşaat olarak tüm aşamalarda titizlik ile hareket eden firmamız, herhangi bir sorun oluşması durumunda kısa süre içerisinde müdahale ederek Turkcell görevlilerin memnun edilmelerine zemin hazırlamış durumdadır. Belirtilen tüm aşamaların tamamlanmasından sonra ise Turkcell merkezleri, kaldıkları yerden hizmetlerini vermeye devam etmektedirler. Kullanılan ürünlerin hafif olması ise mekanın daha estetik görünmesini desteklemektedir.