TÜRK TELEKOM GENEL MERKEZİ TAMAMLANDI
Türkiye’nin en büyük operatörlerinden bir tanesi olan Türk Telekom genel merkezi içerisinde yapılan bölme duvar işlemleri tamamlanmış durumdadır. Çağrı İnşaat olarak genel merkezdeki pek çok ofisin ve alanın daha kullanışlı hale gelmesine yardımcı olan firmamız, kurulum işlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirerek, binanın çalışanlar tarafından yeniden kullanıma açılmasına yardımcı olmuştur. Merkez bina içerisinde keşif yapılması ve alanın ölçülerinin alınması işlemleri sırasında ise şirketimiz son derece titiz davranarak kaliteli bir görünüm sunulmasına destek vermektedir.

Farklı Ofis Bölme Hizmetleri
Türk Telekom genel merkezi içerisinde gerçekleştirilen işlemler sırasında, farklı ofis bölme sistemleri oluşturularak mekanın daha modern ve avantajlı bir hale getirilmesine yardımcı olunmuştur. Geniş ve büyük odalara sahip olan genel merkez binası, bölme paneller sayesinde, daha fazla odaya kavuşmuş durumdadır. Ses yalıtımı da bulunan duvar sistemleri ile birlikte mekanlar arasında seslerin karışması ve çalışanların rahatsız olması da engellenmiştir. Üstelik çalışan, müdür ya da asistanın odaları da bölme duvarlar sayesinde ayrılarak merkezin daha düzenli bir görünüme kavuşması desteklenmiştir.

Merkez Daha Modern Bir Yapıya Kavuştu
Türk Telekom genel merkezi, Çağrı İnşaat olarak firmamız tarafından gerçekleştirilen cam bölme duvar hizmetleri ile birlikte daha modern bir yapıya kavuşturulmuş durumdadır. Öncesinde karmaşık ve dağınık bir yapıda olan binanın içerisi, mekanların ruhuna uygun farklı renk ve modellerdeki bölme duvarlar ile ayrılarak hem eğlenceli hem de kullanışlı bir görünüme kavuşmuştur. Bu sayede çalışanların da daha rahat bir şekilde iş içerisinde vakit geçirmelerine zemin hazırlanmıştır. Kurulum, aktarım ve monte işlemleri sırasında herhangi bir ücret almayan firmamız, uygun fiyat garantisi ile birlikte Türk Telekom genel merkezini farklı bir havaya kavuşturmuş durumdadır.