Toki Halkalı Merkez Ofislerinde Bulunan Cam Bölme ve Ofis Bölme Sistemleri Çağrı İnşaat A.Ş tarafından tamamlanarak teslim edilmiştir.

Halkalı Toki Merkez Binası Ofis Bölme Sistemleri Tamamlandı.

Çağrı İnşaat İstanbul halkalıda bulunan Toplu konut idaresi (Toki) merkez binası ofis bölme sistemlerini tamamlayarak teslim etmiştir. Toki halkalı istanbul merkez binasında yapılan demontable ofis bölme sistemleri alüminyum profillerden imal edilmiş 80 mm kalınlığında çift cam arası jaluzili ofis bölme sistemleridir. Jaluziler çift cam arasında olduğundan müdahale edilemez ve bozulmaz sistem tamamen sese ve ısıyı içerde bırakmak için tasarlanmıştır.

Sistem olarak kullanılan demontable ofis bölme sistemleri %100 alüminyum ürünlerden imal edilerek hazırlanmaktadır ürünlerimizin hiç birinde galvaniz kullanılmaz cam ve jaluzi montajı sonrası ofis bölme sisteminde bel verme olmaz, ürünler hijyenik malzemelerden oluşur kesinlikle kimyevi madde kullanılmaz alüminyum malzemesi hafif bir materyal olduğundan binaya yük bindirmez çoğu mimarlık firması bu özelliği bildiği için en çok tercih ettiği ürün çağrı inşaat ofis bölme sistemleridir.

Sizlerde Çağrı inşaat cam bölme sistemleri ile çalışmak veya teklif almak istiyorsanız iletişim linkimizden bizi arayın…