ŞEKER BANK GENEL MERKEZİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ TAMAMLANDI
Şekerbank genel merkezi içerisinde gerçekleştirilen bölme duvar sistemleri hizmetleri, firmamız tarafından gerçekleştirilmiş durumdadır. Çağrı inşaat olarak şirketimiz, müşterilerine en iyi hizmeti sağlayarak panel duvarlar ile birlikte ortamların daha fazla kullanışlı hale gelmesine de yardımcı olmuş durumdadır. Tüm aşamaların tamamlanmasından önce ise mekana gidilerek ücretsiz keşif hizmeti de verilmiştir. Bu sayede ortama en uygun ölçülerde panel duvarlar oluşturularak kısa süre içerisinde kurulumları gerçekleştirilmiş durumdadır.

Banka Da Daha Fazla Kullanım Alanı
Şekerbank içerisinde gerçekleştirilen bölme duvar sistemleri hizmeti ile birlikte, banka içerisinde daha fazla kullanım alanının açılmasına yardımcı olunmuştur. Öncesinde daha büyük ve boş bir görünümü olan bankanın içi, bölme panel duvarlar ile birlikte daha farklı bölümlere ayrılmış ve yeni odalar elde edilmiştir. Bu sayede çalışanlar arasında da rahat bir düzen sağlanmıştır. Üstelik panel duvarlar oluşturulurken ses yalıtımı da düzenlenerek mekan içerisindeki alanlar arasında seslerin birbirine karışması ve gürültülü bir ortamın oluşması da engellenmiştir.

Çalışanların Rahat Etmesi İçin Hızlı Kurulum
Çağrı inşaat tüm bölme duvar sistemleri işlemleri sırasında, çalışanların bir an önce ofislerine kavuşması adına hızlı bir kurulum aşaması gerçekleştirilmiştir. Keşif sürecinin tamamlanmasından sonra, çevre dostu dayanıklı ve kaliteli ürünler ile panel duvarlar meydana getirilmiştir. Genellikle cam ve alüminyum malzemelerden oluşturulan duvarlar ise mekanın ölçülerine göre yeniden boyutlandırılarak aktarım aşamasına geçilmiştir. Aktarım ve kurulum işlemlerinin de hızlı tutulması, oldukça kısa bir süre içerisinde hizmetin tamamlanmasına yardımcı olmuş durumdadır. Bu sayede bireyler yeni düzenlerine kavuşarak rahat bir çalışma ortamı elde etmişlerdir. Daha sonrasında herhangi bir problem çıkmaması için ise kurulum sonrasında, kontrol ve test aşamaları da tamamlanmıştır.