Omv petrol ürünleri A.ş girişimi olan petrol ofisi Hadımköy tesislerinde kullanılan ofislerde  ÇAĞRI İNŞAAT BÖLME DUVAR ürünlerini tercih edildi. Uzun yıllar süren uzun çalışma ve araştırmalarımızın gururla sunduğumuz çift cam arası bölme duvar modelleri ,her ebatta, her renkte her detayda aynı kaliteyi yakalayabilen yüksek teknolojimizin ürünüdür.Yıllardır binlerce ofiste uyguladığımız bölme duvar sistemleri müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim ve yönetim anlayışı ile sizleri ve yaşadığınız mekanları soğuk ve sıcak etkilerinden korumaya çalıştık.

Hammadde alüminyum olan bölme duvar, demontable bir şekilde montaja hazır bir şekilde üretim tesislerimizde üreterek sizlere sunuyoruz. Son olarak Hadımköy’de bulunan petrol ofisi tesisleri çağrı inşaat bölme duvar seçti.

Çift cam arası jaluzi bölme duvar modelini uygulanan ofislerde renkli bölme duvar profili kullanıldı. Çift cam arasında yerleştirilen jaluzi mekanı daha ferah ve aydınlık bir modele dönüştürdü sizde ofislerde bölme duvar yaptırmak istiyorsanız çağrı inşaat bölme duvar sistemlerini tercih edin.