MEDİCAL PARK HASTANESİ CAM BÖLME SİSTEMLERİ TAMAMLANDI
Medical park hastanesi içerisinde gerçekleştirilen cam bölme panel duvar sistemleri, Çağrı İnşaat olarak firmamız tarafından tamamlanmıştır. Mekanın daha ferah ve kullanışlı bir hale gelmesi adına oluşturulan cam bölme sistemleri ile birlikte aynı zamanda hastane içerisinde kullanılabilecek olan alan da arttırılmış durumdadır. Kurulum işlemlerine başlamadan önce hastaneye giderek keşif oluşturan firmamız, mekana en uygun ölçülerdeki panel duvarları hazırlayarak kısa süre içerisinde çalışmalarını tamamlamıştır.

Cam Bölme Sayesinde Ferah Bir Ortam
Medical park günümüzde en çok tercih edilen popüler hastanelerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Bu noktada hastane içerisinde cam bölme sistemleri oluşturularak ferah bir ortama kavuşulmasına yardımcı olunmuştur. Diğer duvar panellerinden farklı olarak cam bölmeler mekanların şeffaf ve ferah bir görünüme kavuşmasını desteklemektedir. Alan olarak küçük olan Medical park hastanesi içerisinde ise cam bölme duvarları oluşturularak ortamın daha geniş gözükmesine yardımcı olunmuş durumdadır. Tüm üretim ve diğer işlemler sırasında profesyonel çalışanlar ile birlikte hareket edilmesi için malzemelerin zarar görmemesine zemin hazırlamıştır.

Kısa Süre De Kurulum Hizmeti
Çağrı İnşaat olarak firmamız tarafından gerçekleştirilen kurulum işlemleri kısa tutularak müşterinin de memnun edilmesi amaçlanmıştır. Kısa süre içerisinde ücretsiz bir şekilde keşif, aktarım, kurulum ve kontrol işlemlerini gerçekleştiren firmamız bu sayede binayı yeni bir yapıya kavuşturmuştur. Böylelikle cam bölme sistemleri hizmetleri sırasında herhangi bir sorun çıkmaması için de titiz davranılmıştır. Özellikle danışma ve diğer alanlarda bölme duvarların kullanılması hastanenin daha düzenli bir yapı haline gelmesini desteklemiştir. Malzeme olarak ise kaliteli ürünleri kullanmaya özen gösteren şirketimiz, uzun yıllar değerlendirilebilecek doğa dostu parçalar üzerinden bölme duvar yapılarının kurulumunu tamamlamıştır.