Korozo hadımköy kıraç’ta bulunan ofislerinin demontable bölme duvar uygulamalarında Çağrı İnşaat kalitesini tercih etti. Korozo ambalaj 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye’de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi.

90’lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydeden firma; esnek ambalaj konusunda çığır açtı ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye’deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya’daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır. 2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir bölme duvar sistemleri tamamladık, ardından yeni ofisini bursa’ da açan firma ofis içi bölme sistemleri için bizleri tercih etti.
Eğer sizde ofisinizi yeni kurduysanız ve yeni bir tasarıma ihtiyacınız varsa, mutlaka Çağrı İnşaat hemen aklınıza gelecektir.Çünkü bölme duvar çok büyük bir pazar alanı olduğunu herkes bilir.Fakat önemli olan bu pazarda bilinir ve sağlam referansların olan ideal firma olabilmektir.

Korozo Hadımköy Bölme Duvar Sistemleri Tamamlandı.

Bu da kurumsal kimliğini tamamlamış sağlam güvenilir kurumlar tarafından sağlanır. Çağrı inşaat demek bölme duvar işini ehliyle yapan kurumsal Türkiye’nin en büyük ofis tasarım firmasıdır. Yaptığınız işte kurumsal olarak en ön planda olmak isterseniz en önemli yatırımı ofisinize yapmanız gerekir çünkü ofisler firmanın kişiliğini ifade eder. Bölme duvar fiyatları maliyet açısından uygun demonte edilen bir sistemdir. Sizlere zaman kaybı yaşatmaz işinizde marka olmak istiyor ve bunun ilk olarak ofisten başlayacağını düşünüyorsanız çağrı inşaat ofisinizin tasarımı ve ofis bölme duvar için her zaman yanınızdadır.