Kahvecioğlu plastik bölme duvar işleri tamamlandı: Merkezi hadımköyde bulunan plastik ve yan sanayi üzerine kurulu 4500 metre kare ofisleri bulunan kahvecioğlu plastik ikitelli şubesini açtı. Şubesinin yeni ofis bölme duvar sistemlerinde çağrı inşaat tercih eden firma hızlı bir montajın ardından şirketimizden menmun olarak ayrıldı ve yeni bölme duvar işlerinde bizimle çalışma kararı aldı.

Kahvecioğlu plastik ülkemizin en büyük plastik üreticilerinden birisidir yurtiçi ve yurtdışında kattığı ekonomik gelirin arkasında mükemmel çalışma ofisleri vardır, her mükemmel ofis bölme duvar arkasında ise bölme duvar tasarımcısı çağrı inşaat vardır. Kahvecioğlu ofislerinde yapılan bölme duvar tamirat ve tadilatı anlatacak olursak öncelikle tam sistem adı alçıpan üstü jaluzili ofis bölme duvar sistemidir. Öncelikle demir kargas üzerine 8 cm lik alçıpan bölme duvar yapıldı. Pencere şekilde toplamda 27 adet 148 x 150 ölçülerinde alçıpan boşluk bırakıldı bu boşluklara daha sonra çift camlı ofis bölme duvar sistemleri yerleştirildi.

Ardından L profiller ile kenar boşlukları tamamen kapatıldı alçı ve sıva yapılarak alçıpan bölme duvar sistemi keskin bir görünüşe sahip oldu. Ofis içinde ise 4 adet ofis bölme duvar yapıldı 1 ofis personel için 7 kişilik bir oda yapıldı bu oda şeffaf camlarla döşendi ardından müdür odası bölme duvarı camları kumlu cam ile kaplandı en son ise yönetici ofisleri olan 2 adet bölme duvar yapıldı bu bölmelerde ise altı ahşap üstü ahşap ortası çift cam jaluzili bölme duvar sistemleri yapıldı.

Ofis kapıları ise toplamda 7 adet ahşap lamine kapı 3 adet alüminyum ofis bölme duvar kapısı ve 1 adet dış kapıya çelik kapı montajı yapıldı.Kapılarımız çift taraflı 8 mm mdf ile kaplanır içi amerikan kapı gibi kağıt değil orjinal ahşap kullanılmaktadır. Kilit kısımlarında ise üç adet alman marka menteşe  1adet müşteri isteğine göre topuz kol veya baston kol kilit kullanır. Kullanılan bütün kilitler ABD ve Avrupa standartlarına uygun olup yerli ürünlerdir.