İstanbul Tower Bölme Duvar İşleri Tamamlandı: Yapımı 1995 te başlanan ve 2011 yılında inşaatı tamamlanan istanbul tower bayrampaşa ve istanbul tower levent ofislerindeki bölme duvar işleri başarı bir şekilde tamamlandı. Çağrı inşaat Türkiye’de çok katlı yüksek binaların ofis içi bölme sistemlerine çok önem veriyor ve kendini günden güne yenilerek yeni bir soluk getirmektedir.

İstanbul tower bayram paşa yapılan işler

Demontable bölme duvar uygulamaları: Çift cam arası jaluzili ofis bölme duvar yapımı 7,80 mm çift camın arasına konulan jaluzi tek veya çift taraftan kumanda edilebilir gerekirse buton koymadan uzaktan kumanda edilebilir. Yukarı ve aşağı paralel bir şekilde inip kalkabilir. Müşteri veya özel toplantılarda jaluzi kapatılır diğer zamanlarda gerekirse açılabilir.

İstanbul tower levent bölme duvar yapımı:

Tamamı ahşap ses izalasyonu yenilikçi bölme duvar:

Bu sistem yüzde yüz ahşap demontable modüller yada derzli sistemlerden oluşur çift yüzeye ahşap istenilen renk olabilir kullanılmaktadır. İstediğiniz bölme duvar modelini seçiyorsunuz daha sonra montaj işlemine geçilir, montaj aşamasında demontable olan sistem öncelikle kargası kurulur. Daha sonra tek taraflı olarak ahşap giydirme yapılır ahşap giydirmesi biten duvarın iç tarafına ses izalasyonu için 40 db ses ve ısı yalıtımı için kaya yünü konulur daha sonra diğer tarafı kapatılır. Kapak sistemi 3,7 cm kalınlıgında olup alüminyumdan oluşmaktadır et kalınlığı yaklaşık olarak 1 cm dir bu bölme duvar sistemleri arasında en kalın ve en sağlam bölme duvar kapak sistemidir.