İstanbul Beyoğlu Belediyesi Panel Bölme İşleri Tamamlandı: Çağrı inşaat ofis bölme sistemleri markasıdır 7,8 cm profilin cift tarafına konulan cam ile basınç ve ısıyı düzenleyen çift camlı alüminyum sistemlerden imal edilir.  Beyoğlu belediyesi diğer belediyelerde olduğu gibi ofis bölme sistemlerinde çağrı inşaat firmasının kalitesine güvenerek ofislerinin tasarım ve bölme işlerini bizlere teslim etti. Yaklaşık olarak iki buçuk hafta gibi kısa bir sürede tamamlanan ofis bölme sistemleri yeni bir görünüm kazandırdı.

İstanbul Beyoğlu Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Misbah Demircan Belediye Ofislerde Ofis Bölme İçin Çağrı İnşaat‘ın Kalitesine Hızına ve Lider Firma Olduğununa kanaat getirdi.

Daha önce beyoğlu belediyesinde yapılan ofislerde ses ve ısı yalıtım yoktu ve ofisler arasında gelişi güzel ahşap bölmeler yapılmıştı buda günümüz teknolojisine uymamış ve beyoglu belediyesinin teknoloji ve görsellik açıdan geride kalması sağlamıştı. Çağrı inşaat Beyoglu belediyesinde öncelikle görsellik açıdan değer katmak için öncelikle tavanlarda daha ferah gösteren taşyünü asma tavan sistemleri kullandı. Yaklaşık olarak 1800 metre beyaz taşyünü tavan yapıldı.

Demontable ofis bölme yapımı olarak 485 metre kare camlı ofis bölme yapıldı, ofis bölme sistemleri demir kullanılmadan tamamen alüminyumdan imal edilen şeffaf bir görünüme sahip olan dilediğiniz renkte ve desende olabilen bir bölme sistemidir. Bu cam ofis bölme sisteminde can ve mal güvenliğiniz en üst seviyededir. Camlar kırılmaz ince şeffaf bir doku ile güçlendirilmiştir bu madde çok ince ve şeffaf olduğundan görüntü kirliliği yaratmaz. Ofislerde şeffaflık isteyen müşterilerimize ilk önce önceliğimiz bu cam bölme ile ofis bölümlemedir. Bu ofis bölme sistemlerine çarptığınız anda kırılma riski çok azdır hijyen açısından çok kaliteli bir ürün olup hastanelerde tercih edilen steril bir üründür, ses ve ısı yalıtımına katkı sağlar güneşin odanıza girmesini sağlar.