FORD KOCAELİ FABRİKASI OFİS BÖLMELERİ TAMAMLANDI
Ford firması Kocaeli fabrikası içerisinde ofis bölme işlemleri, Çağrı inşaat olarak şirketimiz tarafından kusursuz bir şekilde tamamlanmış durumdadır. Fabrika içerisinde çalışanlar adına ayrılan bölümün daha düzenli bir hale getirilmesine yardımcı olan ofis bölmesi işlemleri ile birlikte mekanın daha ferah bir hale getirilmesine de yardımcı olunmuştur. Üstelik monte işlemlerine başlamadan önce firmamız tarafından keşif hizmetleri verilerek, alana en uygun bölme duvar modelleri oluşturulmuştur.

Çalışanlar Adına Pratik Çözümler
Ford fabrikasına verilen bölme duvar sistemleri hizmeti sonrasında, çalışanlar için de daha kullanışlı bir alan elde edilmiştir. Önceleri daha büyük ve geniş olan mekan, farklı model ve renklerde bölme duvarlar ile birlikte parçalanarak daha fazla kullanılabilecek bir ortam elde edilmiş durumdadır. Bu sayede müdür, yardımcı ya da diğer çalışanlar gibi bireyler de kademelerine göre kendilerine ait bir çalışma alanı elde etmiştiler. Tüm çalışma süresi boyunca ürünlerin kaliteli olmasına dikkat eden firmamız, tamamen çevre dostu ve dayanıklı parçaları bir araya getirerek duvar sistemleri tasarlamıştır.

Hızlı Kurulum Ve Monte
Çağrı inşaat fabrika içerisindeki alanın bir an önce doldurulması ve daha düzenli hale getirilmesine yardımcı olan bölme duvar işlemleri sırasında, hızlı kuruluma önem veren şirketimiz, müşterinin memnun olması için kısa süre de tüm duvarları aktararak hızlı bir çalışma gerçekleştirmiştir. Bu sayede bir önce önce fabrika içerisinde ofis bölümü oluşturarak bireyler çalışmalarına kaldıkları yerden devam etme imkanı da yakalamışlardır. Tüm hizmetler sırasında herhangi bir aksaklık ya da problem meydana gelmesi durumunda ise Çağrı İnşaat olarak firmamız anında müdahale sağlayarak müşterinin memnun olmasına zemin hazırlamıştır. Taşıma ve kurulum hizmetleri sırasında ise alanında profesyonel bireyler ile çalışılması hem mekanın hem de duvar panellerinin zarar görmemesine yardımcı olmuştur.