DEVNAK ESENYURT OFİSLERİ TAMAMLANDI
Devnak esenyurt bölgesinde gerçekleştirilen tüm ofis bölme sistemleri hizmetleri, Çağrı inşaat olarak kısa süre içerisinde tamamlanmıştır. Firmamız içerisinde yer alan profesyonel ve deneyimli çalışanlar ile birlikte kısa süre de ofis düzenlerinin oluşturulması müşterinin de memnun olmasına zemin hazırlamıştır. Tüm aşamaların gerçekleştirilmesinden önce ise mekana gidilerek keşif hizmetleri verilmiş ve ortama en uygun ölçülerde duvar panelleri oluşturulmuştur.

Ofis İçerisinde Farklı Bölme Duvar Hizmetleri
Esenyurt bölgesinde gerçekleştirilen ofis hizmetleri kapsamında, mekanın uygunluğuna göre farklı bölme duvar sistemleri kullanılmış durumdadır. Bu sayede ofislerin geniş ve boş yapıları daha estetik ve düzenli bir hale getirilmiş durumdadır. Çalışanların da rahat etmesine yardımcı olan bölme duvar işlemleri sırasında ise alanında profesyonel bireyler ile birlikte çalışılarak yapıların ve platformların zarar görmesi de engellenmiştir. Tüm kurulum işlemleri sırasında ücretsiz destek verilerek, müşteriye uygun fiyatlar ile yüksek kalitedeki ürünlerin aktarılması amaçlanmıştır. Tüm panel duvarların çevre dostu ve dayanıklı ürünler olması ise uzun yıllar kullanılabilmesi açısından son derece önemlidir.

Panel Bölme İle Daha Düzenli Ve Kullanışlı Bir Görünüm
Çağrı İnşaat olarak şirketimiz tarafından oluşturulan bölme duvar sistemleri ile birlikte ortamın daha modern ve profesyonel bir yapıya ulaşmasına destek verilmiştir. sigara içme alanının oluşturulması ya da panel duvarlar sayesinde toplantı alanlarının meydana getirilmesi sayesinde, kullanılabilecek mekan sayısı da çoğaltılmış durumdadır. Ürünlerin ise model ve renkleri ise mekana uygun bir şekilde düzenlenmiştir. Bölme duvar sistemleri içerisinde kullanılan ses yalıtım seçenekleri sayesinde ise mekan içerisinde yer alan seslerin birbirine karışması engellenmiş durumdadır. Tüm kurulum işlemleri bittiğinde ise kontrolleri sağlayarak bireyler adına hafif ama dayanıklı yeni bölme duvarlar meydana getirilmiştir.