ÇAPA TIP FAKÜLTESİ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ TAMAMLANDI
Çapa Tıpfakültesi içerisinde ofis bölme sistemleri hizmeti şirketimiz tarafından tamamlanmış durumdadır. Çağrı inşaat olarak firmamız, hızlı bir kurulum ve monte aşaması sağlayarak bireylerin memnun edilmelerine zemin hazırlamıştır. Mekanın daha ferah bir yapıya kavuşmasına yardımcı olan duvar bölme işlemleri öncesinde ise ortam kontrol edilerek, ücretsiz keşif hizmeti de verilmiştir. Böylelikle kurulum işlemlerinin daha da hızlanmasına yardımcı olunmuştur.

Hastane İçerisinde Ofis Bölme Sistemleri ile Daha Düzenli Bir Ortam
Çap Tıp fakültesi içerisine yapılan ofis bölme sistemleri ile birlikte hastane içerisinde daha ferah bir ortam oluşturulmuş durumdadır. Büyük ve geniş alanların düzensizlikleri kaldırılarak, bölme duvarlar sayesinde daha düzenli ve hoş bir görünüme kavuşmasına yardımcı olunmuştur. Özellikle hastane içerisinde yer alan birey sayısının çok fazla olduğu düşünüldüğünde, duvar sistemleri ile birlikte kalabalığın tek bir yerde toplanması da engellenmiştir. Tüm kurulum işlemleri sırasında, alanında profesyonel çalışanlar ile birlikte hareket edilmesi nedeniyle hem mekana hem de yapılan panellere herhangi bir zarar gelmemiştir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde aktarım ve monte işlemleri tamamlanmıştır.

Dayanıklı Bölme Duvar Sistemi Malzemeleri İle Hızlı Hizmet
Ofis bölme sistemleri içerisinde Çağrı İnşaat olarak firmamız, doğa dostu ve kaliteli ürünler kullanmıştır. Uzun süre kullanılabilen, cam, alüminyum ya da plastik ürünlerden meydana getirilen duvar panelleri kurulum sonrasında da bireylere herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Hafif olması ise monte işlemleri sırasında, çalışanların zorlanmamasına yardımcı olmuştur. Tüm aktarım işlemleri tamamlandığında ise kontrol ve test süreci gerçekleştirilerek daha sonrasında herhangi bir problemin çıkmasının önüne geçilmiştir. Tamamen titizlik ile hizmet sağlayan firmamız, mekana göre farklı model ve renkler de duvar panelleri oluşturmaya devam etmektedir.