Kalitesiyle ofis duvar sistemlerinin en önde gelen sistemi S-Star cam bölme sistemleri her gün yeni bir projede karşılaşıyoruz. Çok beğeni kazanan ve sistem olarak çok hızlı bir kurulum ve montajı olan sistem sizlere hızlı bir ofis oda bölücüleri sunuyor. Beşiktaş’ta bulunan baltech holding binalarında S-Star oda bölücü panelleri kullanıldı, sistem olarak ince şeffaf maksimum ışığı ile ofisinizi aydınlatan sistemdir.

Bu sistem klasik sistemlere göre daha minimal bir görüntü vererek tüm odalar arası şeffaf bir yapıya sahiptir. Sistemde galvaniz ve çelik yerine alüminyum profiller kullanıldı bu profiller %100 geri dönüşümlü olup ofis odalarını büyütüp küçültürken hızlı bir şekilde demontaj özelliği vermektedir. Bölme modülleri camlı veya ahşap olarak kullanılmakta isteğe bağlı olarak her ikiside tek bir sistemde kullanılabilir, şeffaf camların üzerine dilerseniz film veya kumlama yaptırılabilir, istenmeyen güneş ışıklarından kendinizi koruyabilirsiniz.S-Star bölme sistemi ses emici bir yapıya sahiptir, iki oda şeffaf çalışanlar birbirini görebilirken seslerini duyamazlar, örnek olarak toplantı odasında toplantı yapılırken diğer odada normal çalışmalar devam edilebilir, çalışanlar personel birbirinin sesini duyamaz sistemde 54 desibel ses yalıtımı özelliği bulunmaktadır.

S-Star bölme duvar sisteminde dilerseniz 4 metreye kadar camlar kullanılabilir duvar kalınlıkları 4cm olup sizin istemiş olduğunuz şekilde Şişecam 4+4 –  5+5 akustik camlar kullanılır, bu camlar kırılmaz bir yapıya sahiptir örnek olarak araba 5+5 lamine cam montajı yapıldıktan sonra kırılma imkanı çok azdır kırılsa bile araba camlarında olduğu gibi sadece çatlar normal camlar gibi dağılıp personele zarar vermez. Eğer istenirse camların kenarlarına rodaj yapılarak daha güçlü bir hale getirilebilir.

S-star cam bölme sistemleri ile hem ofisiniz daha aydınlık hem çevreye doğaya saygılı hemde kırılmaz lamine camlar ile daha güvenli sizlerde ofisinizde odalarını bölmek mimari bir çalışma yapmak daha güzel bir ofiste çalışmak istiyorsanız www.cagriinsaat.com.tr adresimizden ürünlerimizi inceleyip bizlere beğenmiş olduğunuz sistemi bildirmek müşteri hizmetlerimiz günün 24 saati sizlerden gelen taleplere hızlı bir şekilde cevap vermektedir. S-star cam oda bölücü fiyatları diğer modüller ve derzli sistemlere göre daha uygundur üstelik daha sağlam ve taşınabilir bir yapıya sahiptir.