[h1a] Çağrı İnşaat Arsan Kimya Beylikdüzü Ofis Bölme Sistemlerini Tamamladı. [/h1a]

Çağrı inşaat ülkemizin en büyük ofis bölme sistemleri tedarikçi olan firmamız dünden bu güne yenilenerek yeni sistemlere sizlere devam ediyor, son olarak Beylikdüzü’ne yeni ofisine taşınan Arsan Kimya ofis bölme sistemlerinde Çağrı İnşaat’ı tercih etti.

Arsan Kimya, 2007 yılında, Türkiye kimya endüstrisinin küresel ekonomide hak ettiği yeri alabilmesi, kimyasal maddeler üretimi konusunda uluslar arası bir oyuncu olması, ve sektöre düşük maliyetli ve yüksek kaliteli kimyasal girdileri sağlayabilmek amacı ile kurulan ülkemizin kimya alanında en büyük firmaları arasında yer almaktadır.

Arsan kimya beylikdüzünde yapılan ofis bölme sistemleri yaklaşık 400 metre kare olup çift camlı jaluzili ofis bölme sistemleri tercih edilmiştir, ayrıca çift cam sistemleri 4+4 lamine camlı olup darbeye karşı dayanıklı camlardan imal edilmiştir. Tek camlı cam cama sistemlerde ise 5+5 kırılmaz lamine camlar kullanılmıştır. 90×210 cm cam kapıların montajı yapıldığı ve alman menşeli 2 adet menteşe kullanılmıştır. Cam kapılar koldan kilitli olup güvenlik menteşi bulunmaktadır, çağrı inşaat yaptığı her proje gibi arsan kimya ofislerinde hızlı bir montaj yaparak tamamlamıştır. Sizlerde ofisinizi yenilemek veya oda bölme duvar sistemleri için bizleri aramanız yeterlidir. Konusunda uzman personelimiz sizlere teknik konuda yardım edecektir.