ARDA ÇANKAYA EĞİTİM KURUMLARI BAHÇEŞEHİR DUVAR BÖLME SİSTEMLERİ TAMAMLANDI
Arka Çankaya eğitim kurumları Bahçeşehir bölgesindeki duvar bölme sistemleri hizmetleri, Çağrı İnşaat olarak firmamız tarafından tamamlanmış durumdadır. Mekanın daha iyi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan duvar bölme işlemleri öncesinde, ortam ziyaret edilerek gerekli keşifler sağlanmıştır. Böylelikle mekana en uygun ölçü ve özelliklerde ki bölme platformlar oluşturularak kısa süre de monte aşamaları da gerçekleştirilmiştir.

Mekanın Düzeni İçin Gerekli
Duvar bölme sistemleri mekanın içinin düzenlenmesi adına son derece gerekli işlemlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Firmamız tarafından oluşturulan bölme duvar panelleri içerisinde ise doğa dostu kaliteli ürünlerin kullanılması, ürünlerin uzun süre kullanılmasına yardımcı olarak, daha sonrasında bir problem oluşmasını da engellemektedir. Bölme duvar hizmetleri sırasında alanında uzman, profesyonel ve deneyimli çalışanlar ile birlikte hareket ediliyor olması ise ürünlerin zarar görmemesi açısından son derece önem taşımaktadır. Gerçekleştirilen işlemler ile birlikte mekan içerisinde farklı odalar oluşturularak çalışanların da daha rahat etmelerine yardımcı olunmuştur.

Hızlı Kurulum Ve Aktarım Hizmetleri
Çağrı inşaat olarak eğitim kurumu içerisinde gerçekleştirilen tüm hizmetler sırasında, hızlı kurulum sağlanmasına özen gösterilmiştir. Mekanın bir an önce yeniden düzenlenerek kullanıma açılması için firmamız, keşif, oluşturmak ve aktarım süreçleri içerisinde pratik bir şekilde hareket etmiştir. Kurulum ya da monte aşamasında ise herhangi bir problem çıkmaması adına daha sonrasında kontrol işlemleri de tamamlanarak yapılar garantili bir şekilde müşteriye teslim edilmiştir. Duvar bölme sistemleri sayesinde, bina içerisinde yer alan alandan da tasarruf edilmiştir. Daha fazla kullanım alanının açılmasından sonra ise bireylerin de çalışma bölümleri arttırılmış durumdadır. Üstelik duvar sistemleri içerisinde yer alan ses yalıtım özellikleri ile birlikte mekan içerisinde yaşanabilecek ses karışıklığı da önceden engellenmiştir.