ARÇELİK A.Ş ŞUBELERİ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ
Arçelik firmasına ait pek çok şubelerde, ofis bölme sistemleri oluşturularak Çağrı İnşaat kalitesi ile birlikte teslim edilmiş durumdadır. Belirtilen mekanların daha kullanışlı ve estetik bir hale gelmesine yardımcı olan bölme sistemleri kurulum ve monte aşamaları sırasında ise mekana ve ürünlere zarar gelmemesi adına son derece titizlik ile hareket edilmiştir. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda ise iletişim numaralarında bulunan çalışanlar kısa süre içerisinde müşterilere yardım sağlamaktadır.

Şubelerin Daha Kullanışlı Olması İçin Önemli
Firmamız tarafından oluşturulan ofis bölme sistemleri, Arçelik şubelerinin daha kullanışlı bir hale gelmesi adına son derece önem taşımaktadır. Büyük ve geniş şubelerin görünümleri düşünüldüğünde, bölme panelleri ile birlikte, çalışanlar ile müdürün ya da diğer görevlerin farklı paravan odaları oluşturulmaktadır. Bu durum ise bireylerin daha rahat hareket etmelerine ve ortamın düzenli bir görünüme kavuşmasına yardım sağlamıştır. Üstelik bölme sistemleri öncesinde, Çağrı İnşaat olarak şirketimiz, ücretsiz keşif hizmetleri sağlayarak mekanların en iyi şekilde öğrenilmesine ve mekana uygun bölme platformlarının oluşturulmasına zemin hazırlamış durumdadır.

Dayanıklı Ve Uzun Süre Kullanılabilecek Malzemeler
Arçelik firması adına oluşturulan tüm ofis bölme sistemleri içerisinde, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Uzun süre değerlendirilebilen, hafif ancak doğa dostu ürünler tarafından oluşturulan malzemeler sayesinde mekanların daha profesyonel bir görünüme kavuşmasına destek verilmiştir. Tüm kurulum ve monte aşamaları ile ürünlerin oluşturulması sırasında ise uygun fiyat politikası güdülerek müşterinin memnun edilmesi amaçlanmaktadır. Kısa süre içerisinde gerçekleşen platformları oluşturma ve kurulumlarını gerçekleştirme işlemleri sayesinde Arçelik şubeleri ihtiyaçları da karşılanmıştır. Şubelerin yapılarına ve görünümlerine göre ofis bölmeleri de farklı model ve renklerde düzenlenmiş durumdadır.