Çağrı İnşaat, Ofis Bölme, Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri,Cam Bölme | Cam Bölme Özellikleri
5472
post-template-default,single,single-post,postid-5472,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Cam Bölme Özellikleri

cam cama bölme duvar istanbul

Cam Bölme Özellikleri

Cam Bölme Özellikleri: Cam bölmeler Çağrı İnşaat üretimi için 8 mm ve 10 mm temperli emniyet camı (Lamine-Temperli – Rodajlı ) kalınlığı kullanır. Tasarımcıların yaratıcı fikirlerin gerçekleştirilmesi için geniş bir alan açarak, çalışmak ve montajı kolaydır.

Cam Bölme Teknik Özellikleri:

Cam duvar kalınlığı 8-12 mm
Maksimum bölüm yüksekliği 4m
kapı panellerinin kalınlığı 8, 10, 12 mm
Üst profil yükseklik / (daha düşük bir profile kullanılmadan) alt 40, 55, 100 mm
Kapının Önerilen boyut 900 h 2300 mm
ısıtmaya 26-36 dB

Cam bölme sisteminin faydaları

panel kapı veya cam kapı montajı yapılabilir
elektrik sistemi, kablo kanalının sistem içinden geçebilir;
cam -+ 5 cm ayarlanabilir.

şeffaf ofis bölümleri sabitleme için profil gerekli değildir. Onlar bağlayan bölümden oluşmaktadır “ortak eklem.” 2 mm – Teknolojik boşluk 0’dır. Cam bölme ve profilleri bağlayıcı olmadan ağırlıksız ve hafiflik hissi yaratır.

yüksek güvenilirlik ve güvenlik sunarken nedeniyle aksesuarların geniş, cam bölmeler  herhangi iç ve sahip kolaylığı mükemmel uyum gösterir.

Tüm kapılar şeffaf veya ahşap estetik ve güvenilir sistem. Bunların her birinin kullanım odanın işlevselliğine ve özelliklere bağlıdır. menteşeli kapılar sistem t bölgeler aracılığıyla dükkan veya ofisler için uygun bir çözümdür. Kapı her iki yönde açılır ve orijinal pozisyon zemindir.

 

Cam bölmeler nerelerde kullanılır
Cam bölmeler ofis ve ev iç mekanlar için uygundur. Cam ofis bölümleri, küçük alanlarda  Büroları, toplantı odaları, koridorlar, vb camına dekoratif desen uygulama yapılır. Genellikle cam bölmeler alışveriş merkezleri, ofisler ve evlerde kullanılır.

cam bölme üretim ve cam bölme montajı kaç gün sürer 

Cam bölme sistemleri üretime bağlı olarak hızlı bir şekilde imalat aşamasına girer genellikle İSTANBUL avrupa ve anadolu yakasında ortalama 50-100 m2 alan 1 iş günü içinde tamamlanarak teslim edilir. bu sistemler tek camlı cam cama ofis bölme sistemlerdir.

Cam bölme sistemleri için ücretsiz keşif ve danışman isteyebilirsiniz

cam bölme duvar sistemleri hakkında daha detaylı bir bilgi almak için ücretsiz olarak danışman arkadaşlardan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz cam bölme fiyatları konusunda talepte bulunabilir cam bölme ustası personeli ofisinize davet ederek bilgi alabilirsiniz.

No Comments

Post A Comment